25 Ekim 2016

Arçelik Buzdolabı Değişikliği İle İlgili Ücret Talebi.

Arçelik İstanbul Avrupa yakası bölge müdürü veya müdür yardımcısı veya yetkili bir mühendis bugün beni arayabilir mi? Haftalardır sizlerden dönüş bekliyorum. Aylardır süren buzdolabı değişim işlemini artık sonuçlandırmak istiyorum. Benden talep edilen tutarın hesaplanmasıyla ilgili bilgi talep ediyorum.

Değişim işlemi yapılırken Arçelik'in fabrikadan ürün çıkışı yapıp, bayi fiyatı fiyatı üzerinden hesaplama yapmasını ve buzdolabımı tamir edemediği halde benden aldığı servis ücretini iade etmemesini hakkaniyetli bulmuyorum. Bugün sizden haber beklediğimi özellikle tekrar belirtmek istiyorum. Çünkü 3 aydır arızalı bir buzdolabı ile idare etmeye çalışıyorum. Kendisi ve ailesi hayatı boyunca Arçelik'ten başka bir markadan ürün almamış sadık bir Arçelik müşterisi olarak şahsıma gösterilmeyen ilgili ve alaka ve yaşadığım sıkıntılar sebebiyle Arçelik'e sitemlerimi sunmak istiyorum.

Gökhan 331 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 28 Ekim 2016

    Merhaba. Arçelik ile yaşadığım sorunla yakından ilgileneceğini belirten müşteri yetkilisi iki gün önce beni aradı, kendisine tüm süreci anlattım. Artık sorunumun çözülmesini beklediğimi belirttim ama o tarihten bu yana bana dönüş yapmadı. Kendisinden bugün acil dönüş bekliyorum. Gereğini saygılarımla arz ederim.

  • Gökhan 27 Ekim 2016

    Merhaba. Arçelik ile yaşadığım bu sorunla yakından ilgileneceğini belirten müşteri yetkilisi iki gün önce beni aradı, kendisine tüm süreci anlattım. Artık sorunumun çözülmesini beklediğimi belirttim ama o tarihten bu yana bana dönüş yapmadı. Kendisinden bugün acil dönüş bekliyorum. Gereğini saygılarımla arz ederim.

  • Arçelik Temsilcisi25 Ekim 2016

    ARÇELİK Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön