22 Ekim 2016

Arçelik Buzdolabı Arızası Giderilmiyor...

Arçelik noFrost buzdolabımı 7 yıl garanti yaptırdım ve de 7 yıl içinde 1 kere motor 1 kere dijitalleri ve de birkaç kere servis çağırdım. Buzdolabımdan yaklaşık 1 yıldır geceleri tıkır tıkır sesler geliyordu. Arızalarında değişim talebinde bulunmuştum. Garantisi bitti 3 ay içinde gene motor arızası verdi. Bütün eşyalarım Arçelik'tir beni Arçelik'in mağdur etmeyeceğine inanıyorum. 3 ay geçse de mağdur olmamak istiyorum. Çünkü büyük firma diye 4 buzdolabım 3 çamaşır makinem ankastre ve 2 bulaşık makinemde Arçelik'tir yenide çamaşır makinesi aldım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ayhan 1.922 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 26 Ekim 2016

    Firma motoru karşıladı fakat servis ücretini 150.00 TL olarak almıştır. Keşke bir şey çözülüyorsa ya kökten çözülüp dolabı değiştirip benden fark alsaydı. Ya da tamiratta para istemeseydi. Çünkü resmi olarak 4 kere arızalandı fakat kaçkere servisi çağırdığımı ben hatırlamıyorum? ? ?

  • Ayhan 26 Ekim 2016

    Firmanızdan arzu hanım aradı. Buzdolabı şu an ilk günkü gibi oldu. Eski değişen motor sesli vede düzgün çalışmıyordu. 4-5 kere arıza yaptı her yaz 4 ay kullanmadığım halde yazlıkta olduğum için. Arızası çok olduğu için dolaptan soğumuştum. Değişimini talep etmiştim tamir oldu. İnşallah bir daha başımı ağrıtmaz. Teşekkür ederim...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön