Arçelik Bulaşık Makinesinden Memnun Değilim.

Hakan K. |

Bütün beyaz eşyamı alırken yerli malı yurdumun malı diyerek Arçelik firmasını tercih ettim. Bulaşık makinesini en pahalı ve kalitelisini almama rağmen hiç bizi memnun etmedi 2 yıl içerisinde 4. Kez Servisini arayacağım. Makine bulaşıkları yıkamıyor ve sürekli arıza veriyor.

Arkadaşlarımın uyarılarını dikkate almayıp Arçelik ürünlerini tercih ettiğim için çok pişmanım. Arçelik firması lütfen mağduriyetimi giderin. Yoksa bu ürünü eşim balkondan atacak diye korkuyorum.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  03 Aralık
  10:46

  sayın Arçelik yetkileri servis personelinden kesinlikle memnun değiliz sanki ilk kez bulaşık makinesi kullanıyoruz bize sürekli öneri veriyorlar biz öneri istemiyoruz sorunumuzun çözülmesini istiyoruz ya artık çözün sorunu yada bir daha kapımızı çalmayın bizde artık Arçelik ürünlerinden uzak duralım...

 • 15 Kasım
  11:06

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle mushiz@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr