Arçelik Bulaşık Makinesi Eşyalarımı Mahvetti.

Harun G. |

Arçelik 1 yıldır sorunuma dönüş yapmıyor ve evimdeki mutfak eşyalarım buzlu cam gibi buğulandı yazık yani tüm eşya masraflarım ile birlikte resmi hakkımı arayacağım, hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Sorunum çözülmedi. Her anlamda çabama rağmen.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Malzemeye Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun G.
  09 Temmuz
  11:46

  Sayfaya baktım yazık Arçelik milliyetcı olamamızdan faydalanıyorlar ama hep işleri kalitesiz ürün kullanarak sorunlarımıza çözüm vermemek bulaşık makinası aldım defalarca aradım pişkince cevap aldım hep en iyisi Alman ürünü Bosch çok memnunum herkese tavsiye ediyorum.

 • Harun G.
  30 Haziran
  08:52

  Aldığımdan günden bu tarafa bulaşık makinam için arıyorum sorunumu çözmüyorlar mutfak eşyalarım hepsini attım zararım makine parsının geçti tüm belgelere rağmen kaçtılar Ankara bölgeden biri geldi pazarlama ağzıyla laf yapamaya çalıştı gözle gördüğünü rezilce kapatmaya çalışması çok düşürdü konu hakkında belgelerimle davacı olacağım hakem heyetine buradan herkese sesleniyorum kesinlikle Arçelik almayın Konya merkezdeyim ama yazıklar olsun Arçelik duyarsızlığına helal etmiyorum

 • Harun G.
  25 Haziran
  14:54

  Firmanız çok güzel bir şekilde sorunumu çözdü ne haliniz varsa görebilirsiniz dediler bölge sorumluları Türk insanını kandırdılarını ve oyaladıklarını sanarak ayıptır yapmayın tüm tüketiciler lütfen Arçelik marka ürün kullanamayınız

 • 23 Haziran
  14:23

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr