Arçelik Bulaşık Makinesi Bulaşıkları Matlaştırıyor.

Mehmet P. |

2011 yılında beyaz eşyalarımızın tamamını Arçelik'ten markaya güvenerek aldık. 1,5 sene kadar servisin önerdiği pahalı marka deterjan, parlatıcı ve tuzu ayrı ayrı servisin önerdiği şekilde kullanmamıza rağmen bulaşıklarımız matlaşmaya, desenli tabakların desenleri çıkmaya başladı. Servis 2 sefer geldi baktı sorunu çözemedi.

Bulaşıklarda matlaşma ve bulanıklaşma problemi 2 aylık bir sürede kendisini belli etmesine ve iki ayda bir çay bardaklarımızı değiştirmemize rağmen servis bir kez bardak yıkayarak sorun olmadığına karar verdi. Genel müdürlüklerine sorun ile ilgili çağrı açtırmama rağmen servisi yönlendirip 1 hafta boyunca makineye bardak bağlattıklarından sorunu göremediler.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme Malzemeye Zarar Verme Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet P.
  29 Mart
  20:47

  İki sefer aradılar fakat hat kesildi bir daha da ses seda yok. Kurumsallik bu ışte mali sat sonra ne olursa olsun. Demek ki neymiş yerli mali mantığı ile bakmamak kazınmış. Ders verdin Arçelik , bu başıma geleni başkalarının da başı yanmasın diye her toplulukta paylasacagim.

 • Mehmet P.
  25 Mart
  16:10

  Daha önce Arçelik e de şikayetimi ilettim fakat servis arayıp 2-3 kez tekrar ettiğinden olsa gerek , yapabileceğimiz birşey yok sorun gözükmüyor deyip olayı kapattı.

 • 25 Mart
  15:01

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com