27 Ekim 2016

Arçelik Bulaşık Makinemi Aylardır Kullanamıyorum...

5 yıl önce aldığım 7 yıl garanti kapsamındaki Beko bulaşık makinemi en az 30 defa servis gelmesine ve değişik yerlerine müdahale edilmesine rağmen 2016 yılı kurban bayramından 1 hafta öncesinden bu yana çalışmadığı için kullanamıyorum. Servis sürekli bana zaman kaybettiriyor. Her servisten sonra problem kalmadı diyerek bana bir yazı imzalatıyorlar. 1-2 gün çalıştıktan sonra tekrar bozuluyor. Bu arada her servisten sonra 1 saat mutfak temizliği de yanıma kar kalıyor. Laboratuvar ortamında müdahale edilmesine rağmen yine kullanamadım. 1 gün çalışır 5 gün çalışmaz. 5 gün çalışır 20 gün çalışmaz. 5 yıl içinde iç içe makinemi 1 yıl ya kullandım ya kullanamadım. Şikayetlerimi çağrı merkezi telefonla ve yazılı olarak iletmeme rağmen bana servis yönlendiriliyor. İşlemler sil baştan yeniden tekrarlanıyor. Elde var kocaman bir sıfır.

Şükrü 1.459 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü28 Ekim 2016

    şikayetleri incelediğimde bütün müştekilere şablon olarak klişeleşmiş sözlerle ilgili firma tarafından dönüş yapılmış. ben çözümü buldum galiba. bütün müştekilere beyaz eşyasız ve yoğurdun bakraç ta yenildiği, mÜTAVAZİ kerpiç evlerde oturmayı tavsiye ediyorum.

  • Arçelik Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön