02 Aralık 2013

Arçelik Bulaşık Makinem Yıkamıyor Kurutmuyor!

Arçelik ekolojist 6291cihazımın 7 yıl garantili garantisi bitmek üzere. İlk yıl güzel yıkadı. Sonra temiz yıkamaz oldu. Bununla ilgili 4-5 sefer servis çağırdım sorun yok dendiği oldu parça değiştiği oldu. Bir keresinde de yoğun 70 programını kullanmayın dediler.

Makinemin içi ve az bulaşık için bile ön yıkama yaptığım ve yüksek ısı ve hijyen programları kullandığım halde temiz parlak olmuyor. Sanki yağlı mat bir görünüm var, şimdilerde kurutmuyor da. Günlük programları hiç kullanamıyorum. En az beşte biri kirli çıkıyor. Kendimce yıkama çözümleri üreterek bugüne geldim. Şimdi garantisi de bitecek ve bu haliyle tam bir masraf kapısı. 6 yıllık çilenin bitmesini ve ürünümün iadesini istiyorum.

Yasemin 1.036 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin13 Ocak 2014

    gelen arkadaş nazikti fakat problem olmadığını kullanımdan kaynaklandığını ısrarla vurguladı. senelerdir tüm tavsiyelere uymama rağmen şikayetlerin devam ettiği konusunda ben ısrarcı olunca çıkmadan önce belki arkadaki gider hortumu yere düşmüş olabilir asılı olması gerekirken dedi fakat makineyi çekmek isteyince biraz zorlandı ve bıraktı. bunun üzerine ben yine ısrar edip madem öyle bir ihtimal var biraz zorlayıp makineyi çıkarsanız da baksanız diye üsteleyince eşimle çektiler ve hakikaten hortumun yerde olduğu ortaya çıktı. hortumu yerine astığından beridir makine iyi yıkıyor. yalvar yakar da olsa çözüm bulduk. servis yetkililerinin problemi tesbit edemeyince müşteriye yüklenmesi o kadar yıpratıcı ki bu yüzden bir daha Arçelik almayı pek düşünmüyorum.

  • Yasemin07 Aralık 2013

    HENÜZ KONUYLA İLGİLİ DÖNEN OLMADI

  • Arçelik Temsilcisi02 Aralık 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön