19 Nisan 2013

Arçelik Bozuk Ürünü Değiştirmiyorlar!

Marmara Forum'daki Arçelik bayisinden 8140 kod numaralı hazneli blender aldım. Arçelik firmasının adına güvenerek orada çalıştırmadan eve getirdim ancak evde düzgün çalışmadı. Sürekli üzerinden bastırmak gerekiyor. Bayiye durumu bildirdim. "Servise götürün durum tespiti yaptırın" dedi. "Sıfır ürün için neden servise gideyim buraya getireyim siz görün dedim". Kabul etmedi.

Bir kaç sene kullanıldıktan sonra arızalı ürün için servise gitmeyi anlarım da, arızalı satılan (Ayıplı mal da denebilir) sıfır bir ürün için müşteriyi sıkıntıya sokup, servis eziyeti çektirmek Arçelik gibi bir firmaya yakışmıyor. Bu ürünün en kolay yoldan değiştirilmesini talep ediyorum.

Ahmet 1.099 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet21 Nisan 2013

    Türkiye'de bir sorunun bu kadar süratli ve doğru biçimde çözülmesine az rastlanır. En yakın Arçelik Servisinin elemanları eve gelip arızalı ürünü aldılar, serviste kontroldan sonra üretim arızası olduğunu tespit edip bana bayiye gidip yeni ürünü almam konusunda bildirimde bulundular. Ben de bayiye gidip yeni ürünü aldım. Bu kadar basit. Böylelikle firmanın ne kadar güvenilir olduğu bir kere daha teyit edilmiş oldu.Arçelik yetkililerine ve elemanlarına teşekkür ediyorum.

  • Arçelik Temsilcisi19 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön