Serdar B. Teşekkür Mesajı

Tarafıma geri dönüş yapan Arçelik yetkilisi gamze hanım'a teşekkür ederim. İlgili GOP Arçelik servisine gerekli ikazların yapıldığını tarafıma bildirdi.

Arçelik Bozuk Ocak!

Serdar B. |

Arçelik firmasından ankastre ocak ve fırın aldım. Montajın birkaç saat ardından evdeki gaz alarmı çalmaya başladı. Ego yetkilileri ocakta sıkıntı olduğunu tespit etti. Gelen farklı bir Arçelik ekibi montaj hatası olduğunu bildirdi, ocağı yeniden takıp gitti. Birkaç saat sonra tekrar alarm çaldı, gelen yetkililer bu kez de ocağın düğmelerinden kaçak olduğunu tespit etti. İmalat hatası olan ocağı önce yanlış takan, ardından da gerekli kaçak kontrollerini yapmayan Arçelik GOP servisinden şikayetçiyim. 444'lü numaraya da şikayetimi bildirdim, buradan da yazmak istiyorum. Evde alarm olmasa bebeğimizle birlikte ölmüştük. Ocağı iade etmek için de ayrıca 15 gün uğraştım.

Etiketler :

Gaz-Elektrik Bağlantı Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar B.
  22 Aralık
  14:32

  Tarafıma geri dönüş yapan Arçelik yetkilisi gamze hanım'a teşekkür ederim. İlgili GOP Arçelik servisine gerekli ikazların yapıldığını tarafıma bildirdi.

 • 27 Kasım
  12:21

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr