09 Mayıs 2014

Arçelik Bozuk Dolabın Değişimini Yapmıyor.

2011 eylül ayında aldığımız Arçelik marka buzdolabının kapısından hava kaçırdığını, elektrik faturalarının artmasından anladık. Bunun üzerine çağırdığımız servis ilk seferde resimlerini çekip gittiler. Bir hafta sonra tekrar gelip buzdolabına ayak taktılar, sorunun giderilmediğini görünce bu kadar oluyor bu buzdolabı, yapacak bir şey yok, ilgili yerlere bildireceğiz dediler ve üzerinden 6 ay geçti ne gelen var ne giden. Sizden ricam Buzdolabından memnunum, fakat bu şekilde maalesef kullanılamaz durumda. Tamiri mümkünse tamir edilsin, yoksa değiştirilmesini istiyorum.

Feride 341 Okunma

Cevaplar

  • Feride 03 Haziran 2014

    işlem başlatılmıştır yazıp bırakmak ne kadar kolay bu şikayetimizden sonra servis gelip baktı düzeltmeye çalıştılar bundan fazla olmaz diyip gittiler azıra düzelmediği gibi artık buzdolabı su akıtmaya başladı sürekli su sızdırıyor... tamir olmasını istiyordum artık değiştirilmesini istiyorum.. burdan ilgilendik yazıp bırakmasınlar..

  • Arçelik Temsilcisi09 Mayıs 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön