Elveda S. Teşekkür Mesajı

Sorun çözümlendi.Çözüm sürecine katkı sağlayan Arçelik yetkililerine teşekkür ederim.

Arçelik Bıktıran Ürünleri.

Elveda S. |

Evim Arçelik ürünlerle dolu. Arçelik Nazilli servis elemanı arkadaşlar aileden biri haline geldi, her ay bizim evdeler. 2004 yılındaki bulaşık makinem en son aralık ayında arıza yaptı. Elimden ameliyatlı halimle içini boşalttım, servis geldi tamir etti. Bu ne ilk, ne de sondu. İki gün önce sağ alttan su kaçırdığını söyledik servise, miktarını sordular. Çalıştırın, çalışırken de şunları yapın diye talimatlar.

Neyse sabah kalktığımızda mutfak halıları su içindeydi. Kazan delikmiş. Yenisi 300 civarı yapıştıralım diyorlar. Ancak yapıştırınca 6 ay da dayanırmış. Yani yaptıkları işin arkasında duramıyorlarmış, belli olmazmış . Bu ayıplı bulaşık makinesi sizce benim ömrümden daha ne kadar yer?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Su Girişi-Tahliye-Su Akıtma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elveda S.
  15 Şubat
  02:44

  Sorun çözümlendi.Çözüm sürecine katkı sağlayan Arçelik yetkililerine teşekkür ederim.

 • 16 Ocak
  10:18

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com

 • Elveda S.
  16 Ocak
  03:09

  Aramanız benim derste olup bana ulaşamayacağınız saatlere denk gelmiştir,ben yıllardır bıkmadan usanmadan tamir ettiriyorum,uğraşıyorum ,ödüyorum.Siz bir kere arayınca ulaşamadık diye ilan mı veriyorsunuz?

 • 14 Ocak
  13:48

  Web sitesi üzerinden ilettiğiniz mailiniz elimize ulaşmıştır. Ancak site formuna girilen telefon numaralarından tüketicimize ulaşılamamaktadır. Ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası iletildiği takdirde en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com