Arçelik Arızayı 5 Günde Çözemedi.

Cumhur P. |

15.08.2014 akşamından buzdolabım arızalandı. Müşteri hizmetlerini aradım.Servis kaydı oluşturdular ve o günden bu güne kadar hala sorunum çözülmedi. Devamlı müşteri hizmetlerini ve gelen servisleri aramamdan ötürü 18.08.2014 günü cihazımı değiştireceklerini söylediler. Bende yeni gelene kadar aynı gün geçici ürün talep ettim.

Geçici ürünü ısrarlarımdan ötürü aynı gün akşamı teslim edeceklerini bildirdiler.Ancak ne arayan oldu ne soran oldu. Her zamanki gibi yine kendim takip etmek zorunda bırakıldım ve hala bir çözüme ulaşamadım.yaklaşık olarak 15 defa müşteri hizmetlerini ve servisleri aradım. Durumumu da defalarca belirtmeme rağmen ilgilenen olmadı. Bende sonunda konuyu yargıya taşımaya karar verdim.

Etiketler :

Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cumhur P.
  27 Ağustos
  16:21

  Arçelik 1 haftada işimi çözmedi.Şikayetvar.com a şikayetimi bildirdikten sonra hemen harekete geçtiler.Müşteri memnuniyeti bumudur.Demekki bundan sonra müşteri hizmetlerine değil şikayetvar.com a şikayetlerimizi bildireceğiz.Kesinlikle bu süreçten çok şikayetçiyim.Asla ve asla zorda kalmadığım müddetçe bir daha Arçelik ürünü almam ve çevremede aldırmam.

 • Cumhur P.
  21 Ağustos
  12:36

  Esin Hanım Merhaba
  Hala bana dönüş olmadı bilginize...

 • 21 Ağustos
  10:37

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com