02 Nisan 2013

Arçelik Arızalı Ürünün Değişimi Yapılmıyor!

11 aylık uğraşım sonunda sonunda Arçelik sevisi almış olduğum 3D özellikli tv de 3D özelliğinin çalışmadığını kabul ettiler müşteri hizmetleriyle görüştüğümüzde ürünümü değiştiremiyeceklerini çünkü 1 aylık süreyi geçirdiğim bildirildi oysaki ilk günden beri servis beni oyalayıp durdu çeşitli bahaneler getirdiler gözlüklerde suç bulundu gözlükler değişti 3D yayını olmadığı söylendi sonunda kendileride 3D filmleri olan flash bellek ve üye olduğum özel yayın kuruluşunun 3D yayınını tanımadığını gördüler onun için kendi hataları olan 1 aylık süreyi de Arçelik suçu üzerime attı.

Mademki bu ciddi kurum üretimden sonra kalite kontrolü yapmadan bayiye satışını yapmış çünkü başka birşey akla gelmiyor. Çözüm olarak Samsun'a yollamamı istiyor bende 11 aylık stresimi mağduruyetimi gidermesi için ürünü değiştirmelerini talep ettim kabul etmediler.

Fatma 212 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi02 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön