Arçelik Arızalı Kombi Problemi!..

Mustafa Ö. |

30 Ekim 2015 tarihinde Mudanya Arçelik & Beko servisi tarafından oluşturulan serviste kombinin arızalı olduğu tespit edildi. 06 Kasım 2015 tarihine kadar parçasının gelmesini bekledik 6 Kasım günü akşamı aranıp parçanın tedarik edilemediği yerine yeni bir kombi gönderileceği bildirildi. Ancak havaların soğuk olması nedeniyle hızlandırılmasını talep ettik fakat ne Arçelik Genel Merkezi Ne Mudanya Bölge servisi işin üzerinde titizlikle durmuyor ve bizler evdeki yaşam sıcak susuz ve ısınmadan yoksun olarak yaşanıyor. Yüzlerce bayisinin olduğu Bursa'dan 1 adet kombi tedarik edilerek mağduriyet giderilmiyor ısrarla bekletiliyor.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ö.
  12 Kasım
  14:48

  Arçelik Firmasında Müşteri Hizmetleri içinde Didem Yörükoğlu Haricinde tam bir destek kesinlikle gelmemiştir. Diğer Müşteri hizmetleri yol göstermiş ama çözüm noktasına sadece şikayet var com dan ikaz edilince ismi Yazılı Hanımefendi direkt müdahale ederkek 24 saat içerisinde çözüme ulaşmıştır.
  Tek Bir Teşekkürü hak eden odur.

 • 09 Kasım
  16:21

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr