Arçelik Arıza Bitmiyor.

Gulistan Y. |

2003 Yılında almış olduğumuz buzdolabımız fabrika çıkış hatalı olduğundan 3 kez değişmiştir. Son gelen buzdolabımızın arka duvarı geldikten 1 sene sonra çatlamıştır. Bayiye başvurduğumuzda yaklaşık 12 sene boyunca değişim yapılacağını söylemiştir. Çatlaklar giderek arttığından servise bildirdik. Servis sadece yama yapacağını ve ücret alacağını bildirmiştir.

Evimde kullandığım bütün elektrikli aletlerim Arçelik' tir. En baştan beri sıkıntı yaşamış olduğumdan ve hep fabrika hatalı ürün geldiğinden dolayı ücret ödeyerek tamir yaptırmak istemiyorum. Ayrıca yapacakları yama ileriye dönük çözüm olmadığından bunu da kabul etmiyorum.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gulistan Y.
  21 Ocak
  22:09

  Mailimden sonra Arçelik yetkili servisi farklı bir çözüm üretmedi ücretli olarak yama yapacağını söyledi. Gerekli hassasiyette davranmayıp sorunuma çözüm üretemediler gerekirse tüketici haklarına başvuracağımı bildiririm

 • 30 Aralık
  14:46

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr