Cafer M. Teşekkür Mesajı

Tuğba hanıma teşekkürler

Arçelik Arıtma Cihazı Bir Haftada Bozuldu!

Cafer M. |

Ben 16 Nisan 2016 tarihinde tezgah üstü su arıtma cihazı aldım kurulum yapıldıktan 1 hafta sonra sıcak su musluğundan su azaldı, 1 saat bekliyorum yarım çay bardağı su alıyordum, servisi aradım bekleyin gelir dediler 2 gün sonra 5 su bardağı sıcak su vermeye başladı 7 Mayıs günü sıcak su musluğu tamamen kesildi ardından soğuk su da kesildi.

2 gündür büyük bir hayal kırıklığı içindeyim, yeniden damacana suyu almak zorunda kaldım servisi aradım yarın gelebileceklerini söylediler.

Sözde yarın gelecekler bakalım sonucu merak ediyorum ürün kataloğunda günlük 189 litre arıtılıyor diye yazıyor maalesef toplamda 5 litre su alamıyorum eğer ürün böyle devam ederse yazın ne yapacağım merak ediyorum. Eğer ürün verimli olmazsa iade ederim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cafer M.
  16 Mayıs
  13:35

  Öncelikli olarak Tuğba hanımın ilgisi ve uğraşları nedeniyle tekrar teşekkür ederim. Ancak ürün kurulalı henüz1ay olmamasına rağmen2.bir sorun ile karşı karşıyayız. Ürünün saatte tahliye ettiği su yaklaşık 20 litre. Bu değeri kontrol etme ihtiyacını ise gelen su faturasının yüksekliğinden dolayı deneyip tespit ettik. Bu ay 20 günde gelen su artışı yaklaık 6 m3.Ayda yaklaşık 9 m3 olacağını hesap edersek sadece su faturası 81 TL'ye tekabül edip filtrelere ödenecek ücret ise cabası. Bu da damacana sudan daha pahalıya su içiyoruz demektir. Ayrıca inceledeğimde bu sorunu yaşayanaların da olduğunu görüyorum. İlk bir ayda yaşananan bu 2. sorundan sonra Arçelik umarım ne yapması gerektiğini biliyord

 • Cafer M.
  14 Mayıs
  23:18

  Öncelikli olarak Tuğba hanımın ilgisi ve uğraşları nedeniyle tekrar teşekkür ederim. Ancak ürün kurulalı henüz1ay olmamasına rağmen2.bir sorun ile karşı karşıyayız. Ürünün saatte tahliye ettiği su yaklaşık 20 litre. Bu değeri kontrol etme ihtiyacını ise gelen su faturasının yüksekliğinden dolayı deneyip tespit ettik. Bu ay 20 günde gelen su artışı yaklaık 6 m3.Ayda yaklaşık 9 m3 olacağını hesap edersek sadece su faturası 81 TL'ye tekabül edip filtrelere ödenecek ücret ise cabası. Bu da damacana sudan daha pahalıya su içiyoruz demektir. Ayrıca inceledeğimde bu sorunu yaşayanaların da olduğunu görüyorum. İlk bir ayda yaşananan bu 2. sorundan sonra Arçelik umarım ne yapması gerektiğini biliyordur.

 • Cafer M.
  10 Mayıs
  16:30

  Tuğba hanıma teşekkürler

 • Cafer M.
  10 Mayıs
  12:58

  Şikayetim üzerine bugün Arçelik genel müdürlüğünden ebru hanımın aldığım cihazın arızasıyla ilgili beni arayıp gerekli işlemlerin yapılacağını taahhüt etmesinden dolayı teşekkür ederim

 • 10 Mayıs
  09:36

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr