Arçelik Aldığım Üründe Tasarım Hatası Var!

Serdar Ç. |

03.11.2013 tarihinde aldığım k3286 model çay makinesi elektrik ile irtibatı kesilince saatinin sabit kalması nedeni ile her seferinde tekrar saat ayarı yapmam gerekiyor. Ürünü 10.gününde servise verdiğim ve 17. gününde geri aldığım için aldığım yere iade hakkımı da kullanamıyorum. 300 liralık makinedeki hatanın farkına varan Arçelik fiyatı 250 TL'ye düşürmüş durumda, üst modeli istediğimde ise normalde 40 TL olan fark için 90 TL haksız fiyat farkı talep ediyorlar.

Neresinden tutarsanız tutun haksız olduğu halde sorunumu gidermeyen Arçelik'ten bundan sonra hiç bir ürün almama kararı aldım. Tüm telefon görüşmelerim, git gel v.s. büyük zaman kaybının neticesi elde işe yaramayan 300 TL'lik makine.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  12:36

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ

  444 0 888
  www.arcelik.com

 • Serdar Ç.
  21 Kasım
  11:18

  Şikayetimle ilgili artık bişey yapmanıza gerek kalmadı, kendi işimi kendim hallettim. Cihazın içine 1 adet pil yuvası, 1 adet pil ve 1 adet diyot takarak saatini çalışır hale getirdim. Üzücü olan pil için tasarımda herşey düşünülmüşken ürünü kullanıcılara 1-2 lira maliyet adına pilsiz satmanız. Bundan sonra hiç bir ürününüze güvenemem artık. Pilsiz sattığınız hali : http://u1311.hizliresim.com/1h/n/ur2sq.jpg

  Pil takılır ve fonksiyonu çalışır hali : http://n1311.hizliresim.com/1h/n/ur2uc.jpg