25 Ekim 2016

Arçelik 8123h Model Çamaşır Makinesi Yürüyor.

Kullanmakta olduğum makinemin denge ayakları ayarlı olmasına rağmen çalışır vaziyette yürümesi sebebiyle yetkili servisten iki defa gelinmiştir. İlk seferde garanti kapsamında iki amortisörü değişilmiş, ancak makinem yine yürümeye devam etmiştir. Yeniden servis çağrılmış, bu seferde üçüncü bir amortisör takılmıştır. Makinem denge ayakları servis elemanı tarafından ayarlanmış olmasına rağmen halen yürümektedir. Makinemden memnun olmadığım gibi bu sıkıntıyı iki senedir yaşamaktayım.

Sertan 2.732 Okunma

Cevaplar

 • Sertan 07 Aralık 2016

  Ürünle ilgili firmanız probleme hiçbir şekilde çözüm bulmamıştır. Çamaşır makinesinin yürüdüğünü gösteren videoyu bölge müdürlüğünüz yürümüyor diyerek işin içinden çıkmışve bu konuyla ilgili geri dönüş yapmamıştır. Müşteri olarak firmayı aradıktan sonra ben bu cevapla karşılaştım. Sonuç olarak makine hala yürümektedir, tarafıma dönüş yapılmasını talep ediyorum.

 • Sertan 15 Kasım 2016

  Şikayetim halen devam etmektedir. Yeniden teknik servis talep ediyorum. Konuyu ayrıntılı şekilde anlatabilmem için genel merkezden yetkili bir kişiyle görüşmek istiyorum.

 • Sertan 12 Kasım 2016

  On yedi gün önce Şikayetvar üzerinden firmayla paylaşmış olduğum yürüme problemi üzerine evime gelen teknik ekip makinede teknik bir problem olmadığını ve içine koyulan çamaşırla yürüme probleminin alakalı olabileceği söylemiş ve deneme yapılarak makinenin sıkma esnasında yürümediği tespit edilerek servis işlemi tamamlanmıştır. İki gün sonra makinem yine yürümüştür ve yürümeye devam etmektedir. Teknik aksamında sıkıntı olmayan makinemize sürekli hatalı çamaşır atıyor olmamız mümkün değildir. Sonuç olarak iki senedir yürüyen ve beni sinir eden bu makinenin iade alınmasını talep ediyor para da istemiyorum. Evime arıza kaydı oluşturup servis göndermeyin istemiyorum.

 • Sertan 05 Kasım 2016

  Öncelikle şikayetimden ötürü ilgi gösteren Arçelik firmasına teşekkür ediyorum. Servis elemanınız gayet ilgili ve bilgilendirici davranmış bununla birlikte makinede herhangi bir problem olmadığını belirtmiştir. Makinenin sallanma probleminin içine konulan çamaşırdan kaynaklandığı söylenmiştir. Servis çalışanı ile birlikte makine üç defa test edilmiş ve makinede sarsıntı tespit edilememiştir. İki yıkama sonra makinem yine sallanmıştır. Sallanmaya da devam etmektedir. Bu durumu gösterir video çekilmiştir. Makineye konulan çamaşırdan kaynaklanmadığını göstermek için çekim esnasında içine konulan çamaşırın içeriği de videoya kaydedilmiştir. İlginizden memnunum ancak makinenin problemi devam etmektedir. Problemim çözülmemiştir.

 • Arçelik Temsilcisi25 Ekim 2016

  ARÇELİK Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön