Aziz A. Teşekkür Mesajı

İlgilendikleri için öz... . Hanıma ve yetkililere tşklr.

Arçelik 7 Yıldır Uğraşıyoruz!

Aziz A. |

7 yıldır Arçelik'ten buzdolabı aldım. 5 yıl onlarda (sözüm ona onarmışlar 7 defa parça değiştirip tamir ettik dedikten 15-20 gün sonra tekrar gelip bu defa farklı arıza deyip sıyırmışlar) 2 yıl bende, aldığım bütün meyve sebze vb gıda malzemelerimi kokutup atmışım. Servisi en son tekrar çağırdım arkadaş 1 ay olmadı tekrar bozuldu bu defa farklı bir arıza ısıtıcı gitmiş dediler. Ben de onların ekranı var ve bir bakayım arızalara baktım ki adamlar daha önce 3 veya 4 defa ısıtıcı kartımı ne değiştirmişler, bu defa buzdolabına dokundurmadım değişim istiyorum yeter dedim. Yetti artık ya değiştirin ya da tüketici haklarına gideceğim.

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aziz A.
  08 Ekim
  13:59

  Değerli arkadaşlar şikayervar aracılığı dille getirmiş olduğum mağduriyetim sağ olsunlar Arçelik merkez de gündeme alıp gerekli prosedurden sonra Arçelik mark buzdolabımı 1 e 1 değişim yapıp bana 7/10/2015 tarihinde ev teslim etmişlerdir. Bu günde kurulumunu yapıyorlar. Başta şikayetvar yetkililerine ve Arçelik firmamıza teşekkürler ediyorum. Bu arada Arçelik merkezden arayan canan hanımda teşekkürler ederim.

 • Aziz A.
  05 Ağustos
  10:07

  İlgilendikleri için öz... . Hanıma ve yetkililere tşklr.

 • Aziz A.
  05 Ağustos
  10:06

  Arkadaşlar ben dün mesaj attım. Bu gün müşteri hizmetleri bana geri dönüş yapıp talebimi bölgeye bildirdiğini söyledi. İlgilenmeleri çok güzel, inşallah değişimi kabul ederler bizde tüketici haklarına gitmeyiz.

 • 05 Ağustos
  09:02

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr