10 Ekim 2015

Arçelik 6243 Model Bulaşık Makinesi Koku ve İyi Yıkamama Sorunu!

Arçelik 6243 model bulaşık makinesi kullanmaktayız. Son 3 aydır bulaşıkları yoğun programda yıkadıktan sonra koku ve yağ birikimi yapmakta. Hatta aynı bulaşıkları artık 2 defa yıkamaya başladık. Sonuç ise aynı; koku ve yağ birikimi.

Yetkili servisi çağırdık, inceledi ve gider borusunu uzattı. Boş durumda limon tuzuyla çalıştırdı. Sorun çözülmedi. Zaten yetkili servis gelmeden, boş durumda limon tuzu, sirke ve makine temizleyici ile çalıştırmıştık..Yetkili servisi tekrar çağırdık. Bu sefer sizin makinede sorun yok denilerek gelmediler. Bölge temsilcilerini arayacaklarını söylediler ama sonuç yok. Aşk ile yapılan makineniz ve servis hizmetiniz bu mu? Mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

Serhat 1.046 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 16 Ekim 2015

    Arçelikten Zuhal Hanım şikayetimizden ötürü bizi aradı makine temizleyicisi kullanırsak bu sorunumuzun ortadan kalkacağını söyledi. Dediğini yaptık ama hala bulaşıklarım berbat kokuyor sanki hiç yıkanmamış gibi... Bulunduğumuz ilin servisi tekrar geldi baktı bir daha makine temizleyicisi kullanın dedi kullandık yine sonuç aynı. Bu arada bu makine temizleyicisinin bir adedi 16 lira bunu her çalıştırmamızda bulaşıksız yıkıyoruz gelen elektrik faturası da cabası sorunlarımız bitmiyor zuhal hanımı 2 gündür arıyorum kendisi hep toplantıda dönüş yapılmıyor. Arçelik bulaşık makinası mı bir daha asla!

  • Arçelik Temsilcisi10 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön