Arçelik 50 Gündür Bekliyoruz!

Pelin K. |

Arçelik 3887 kurutma makinesi aldık yani sipariş verdik ve ürünün iki taksitini (yarısını) ödedik fakat iki aydır ürün eve gelmedi. Ürün elimizde yok deniliyor ama internet alışveriş sitelerinde stokta var diyor. Biz üstelik bayiden aldık denizliden. Arçelik servisi çok ilgisiz ve sorumsuz. Şikayetimizi kayda aldılar fakat geri dönüş yapmadılar kaç gündür. Bu gidişle siparişi iptal edip para iadesi isteyeceğiz. Arçelik çok büyük ayıp etti çok!

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pelin K.
  15 Eylül
  17:39

  Sorunu kendi imkanlarımızla çözdüğüme eminin fakat müşteri hizmetlerinden neden böyle olduğuna dair sormuş olduğum sorularımın yanıtını halen alamadım cevap vermiyorlar

 • Pelin K.
  31 Ağustos
  17:59

  Arçelik servisi çok ama çok sorumsuz. Her arayan bir üst yetkiliye bildirdik diyor ama yalan. Kimsenin bizimle ilgilendiği yok. Tanıdıklarıma Arçelik almamalarını söyleyeceğim. Para iadesi istiyoruz derhal. Alışveriş yaptığımız bayiye bildireceğiz bunu yarın.

 • Pelin K.
  29 Ağustos
  16:58

  Pazartesi bu sorun çözülmezse para iadesi isteyeceğiz.

 • 29 Ağustos
  09:28

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr