Arçelik 45 Gündür Serviste Tamir Yapılmayan Televizyon.

Rahim G. |

Garanti belgesinde 21 iş günü içerisinde yapılmayan cihazların firma tarafından yenisi verileceğini beyan eden firmalar nedense bu sözleşme şartını görmezden geliyor anlamış değilim. Arçelik genel merkezi her iki günde bir aramamda bölge müdürlüğü şikayetçi olduğum Gaziantep Fevzi Çalmak servisi hakkında sanıyorum, herhangi bir işlemde yapmıyor ki bir buçuk aydır evimde televizyonun tamir edilmesini bekliyorum ve ürünüm hakkında herhangi bir şekilde bilgilendirilmemekteyim. Arçelik gibi kurumsallaşmış köklü bir firmanın müşteri memnuniyetsizliğine kayıtsız kalmasını anlamış değilim. Genel merkez ve bölge yetkili servis arasında hırpalanan bir müşteriyim.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahim G.
  22 Şubat
  10:47

  Tüketici haklarından kimsenin aramadı bu bir aylık süreçte bir Arçelik olarak direk bize sikayetlerinizi bildiriniz demeniz ne kadar etik tir acaba

 • 22 Ocak
  12:53

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr