Arçelik 4. Yılı Bitmeden Bozulan Buzdolabı ve Kurutma Makinesi..

Yusuf A. |

Arçelik. Türkiye'nin en büyük beyaz eşya firmasıyız diye her yerde boy boy reklam verip ahkam kesen firma. Bende buna kanıp evimdeki tüm beyaz ve ıvır zıvır eşyayı (toplam 9 tane) Arçelik' ten aldım.

Garantisi bittikten 9 ay sonra, 1 hafta arayla önce kurutma makinesi, sonra buzdolabı bozuldu. Kompresörünün değişmesi gerekti ve bunun 350 TL servis talep edildi. Bu fiyatın anormal yüksek olmasını çağrı merkezine ilettikten sonra kompresörün tamir fiyatında indirim talebim alındı ve bununla ilgili aranıp bilgi verileceği belirtildi. Sabah ilk servis de olacağının özellikle belirtmeme rağmen bununla ilgili kimse aramadı...

Kurutma makinesinin da arızasının 250 lira civarında giderileceğinin bilgisini aldım. Aletin kendisi zaten 599 liraya alındı. Tamir masraflarının da bu kadar yüksek olması, çağrı merkezindeki bu problemler, Arçelik o kadar da büyük bir firma değilmiş meğer...

Etiketler :

Soğutma Problemi Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf A.
  28 Temmuz
  15:05

  Aradan bir ay dan daha fazla geçmesine rağmen sorunla ilgili herhangi bir çözüm gelmedigi gibi, sonrasında tekrar aranmadim.

  Dedigim gibi, markayı fazla buyutmusum.

 • Yusuf A.
  21 Haziran
  15:55

  müşteri danismani Merve Hanim ile görüşme saglandi.
  Sureci takip edecegini ve en kısa surede cozume kavusturacagini belirtti. Ilgisine teşekkür ediyorum.
  Henuz hiçbir şey sonuclanmis değil. Bu nedene şikayeti kapatmiyorum.

 • 21 Haziran
  14:12

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr