26 Ağustos 2016

Arçelik 4 Senelik Buzdolabı Kullanılamaz Hale Geldi.

2012 yılında almış olduğumuz buzdolabımız hiç soğutma işlevini yerine getirmediğinden dolayı dün 23.08.2016' da Arçelik servisi çağırdık. Eve gelen servis yapmış olduğu incelemeden sonra dolabımızın tamir göremeyeceğini, sadece ücretli değişim yapılabileceğini söyledi. Bizde servise neden tamir edilemeyeceğini, neden soğutmadığını sorduğumuzda cevap olarak; sizin buzdolabınızda kullanıcı hatası yok, fabrikadan direk üretim hatası ile satışa sunulmuş.

Şimdi soruyorum koskoca Arçelik firması nasıl bir kalite kontrol sonrası ürününü o fabrikadan çıkartıp müşterisinin satışına sunuyor. Acilen mağduriyetimin giderilmesini , yoksa ilgili servis tutanağını çarşaf çarşaf tüm sosyal medyada ve sosyal iletişim ağlarında paylaşıp Arçelik'in kötü bir marka olduğunu ve bozuk ürününün arkasında durmadığını herkese göstereceğim. Göstereceğim ki başka birileri de benim gibi mağdur olmasın.

Sibel 1.003 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

  • Sibel24 Ağustos 2016

    Müşteri hizmetleri ile dün görüştüm. Bana bu sabah ilgili kişilerin döneceği söylendi. Fakat arayan soran olmadı. Tekrar yarım saat önce aradım durum nedir sorgulamak için. Bana "hiçbir şekilde ücretsiz değişim yapılmaz, siz bilirsiniz çok istiyorsanız mahkemeye başvurabilirsiniz. " dediler. Ben tepki verdiğimde ise "yapılabilecek bir şey yok, iyi günler" dendi ve telefon kapandı. Nerede sizin müşteri memnuniyetiniz böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Bir dünya para saydığım buzdolabının 4 yılda kullanılamaz hale gelmesini kabul etmiyorum. 4 Yılda buzdolabı değişimi mi olurmuş? hem de fabrika hatası yüzünden. Bu durumun acilen telafi edilmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön