03 Ağustos 2016

Arçelik 2.Kez Motor Arızası Verdi.

Evimin bütün eşyalarını aldığım Arçelik maalesef özellikle yaz günü bize yaşattığı buzdolabı arızası nedeniyle üzmüştür. 2010 yılında aldığım dolap garantinin hemen bitişi sonrası motor arızası yaşamış. Şile bölgesinde Arçelik servis hizmeti veren arkadaş tarafından 400 TL karşılığı değiştirilmiştir. Ve 2 gün önce yine aynı motor arızası nedeniyle dolabım soğutmamaktadır. Aradığım gezici servisteki arkadaşlar yine 400 -450 TL ödendiği takdirde motoru değiştirebileceklerini iletti. Şu dönemde ne yeni bir dolap alabileceğim ne de 2. Kez motor değiştirebileceğim maddi durumum bulunmamakta. Tarafımla irtibata geçilip bu arıza nedeniyle yaşadığım sorunumun giderilmesini rica ediyorum.

Murat 935 Okunma

Cevaplar

  • Murat 14 Ağustos 2016

    Şikayetin hemen ardından zar zor ulaştığım Arçelik yetkilileri tarafıma teknik servis göndermiş ve zaten benim bildiğim cümleleri bana kurmuşlardır. 2 yıl önce 400 TL ödediğim dolap için yine 450 TL motor arızası bedeli karşılığında yapacaklarını söylediler. Şimdi bu bir müşteri kaynaklı arıza değildir. 2 yılda 2 kez motor arızası veren bu firma malzemesinin ve arızasının arkasında durmamıştır. Ücretsiz tamir edilmesi talebim olumsuz yanıtlanmıştır. İşin garip yanı Arçelik servisi aranarak takılan 2 yıl önceki motor kayıtlarında bile görünmemekte. Kayıt dışılık, samimiyetsizlik, ilgisizlik. Bundan sonra değil herhangi bir eşyasını almak Allah izin ve imkan verirse evimde ki Arçelik beyaz eşyalarımın hepsini değiştireceğim.

  • Arçelik Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön