20 Ocak
Yorum Yap
#10038410

Arcbayicatalbas.com Parayı Aldı Ürün Yok!

Çatalbas Arçelik bayinin internet adresinden almış olduğumuz termosifon ürünü stok durumu olmamasına rağmen satışı yapıldı ve hesabımdan ücreti kesildi. Aradan 10 gün geçmesine rağmen hiçbir bilgilendirme de yapılmadı. Ürün hakkında bilgi almak için aradığımda durumu öğrendim. Böyle ilgisiz, düzensiz sistemsiz iş görmedim. İade işlemini bekliyoruz şimdi.

Başar 744 Okunma

Cevaplar

  • Arcbayicatalbas.com Temsilcisi20 Ocak

    Merhaba. Kullandığınız kredi kartının Bankası Şubesindeki yaşanan sorunlardan dolayı gecikmeniz olmuş olabilir. Ancak tarafımızca iptal / iadeniz çalışma koşullarımıza uygunluk sürecinde yapılmıştı. İadeyi ekli belgede görebilirsiniz. Bilginize sunarız.

  • Başar19 Ocak

    www.arcbayicatalbas.com adresinden termosifon siparişinde bulundum. Stoklarında ürün bulunmamasına rağmen ücretini hesaptan çektiler. Konuyla ilgili de herhangi bir bilgilendirmede bulunmadılar. Satın aldığım ürün ile ilgili bilgi almak için aradığımda durumu öğrendim. Ellerinde olmayan bir ürünü nasıl satışa koyabiliyorlar anlamış değilim. Böyle sistemsiz, düzensiz bir iş görmedim. Ücret iadesini bekleyeceğiz oda taksit çekildiği için parça parça yatacak. Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. Asla alışveriş yapmayın.

Ziyaretçi Yorumları