sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Araştırma Geliştirme Merkezi'nde Eğitim Hizmetleri!

Resul Resul21 Mart 2019 10:34

Beni Aralık 2017'de MEB'dan arıyoruz, çocuğunuz ile ilgili görüşmek istiyoruz diyerek aradılar. Evimize gelerek internetten ders verme konusunda bilgilendirdiler. Alacağımız ders hizmetinin sınırsız olduğunu söylediler.

Biz de anlaşmayı imzaladık ve taksitleri ödemeye başladık. 1 yıl sonra internetten ders aldığımız şifremiz iptal ettiler ve sayfaya giriş yapamadık. Firmayı aradığımda sözleşmemizin 1 yıllık olduğunu iddia ettiler. Ben sözleşmeme tekrar tekrar baktım. Fakat sözleşmede sınırsız yazıyordu.

Tüketici Mahkemesi'ne başvurdum. Gerekli her türlü hukuki hakkımı arayacağım. Ama aradığım adalet bu dünyada olmazsa ahirette iki elim yakalarında olacak. Bu dünya geçici. Ben hakkımı helal etmiyorum. Her gün bu firmaya ve sorumlularına beddua ediyorum.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 5Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Resul 19 Şubat 11:14  

  İnci hanım bana da çok mesaj attılar. Ben zaten bunlara 18 ay ödeme yaptım. Toplam 30 aydı. Daha ödeme yapmıyorum. Gelsinler neyimi alacaklar. Siz de yapmayın. Daha ileri giderlerse mahkemeye gideceğim. Şu an gelen giden yok.

 • profile-icon İnci 18 Şubat 14:13  

  Merhaba Bizim de başımıza geldi aynı olay avukata verdik ne olacak bilmiyorum mesaj atıp duruyorlar

 • profile-icon Ayşe 02 Eylül 2019 10:19  

  Nolur bana cevap verin bende aynı şekilde dolandırıldım ve evimize haciz gelecek ne yapacağız bilmiyorum peki siz dava açtınızmı napıcamı bilmiyorum kazandınızmı nolur cevap verin

 • profile-icon Ziyaretçi 28 Mart 2019 14:31  

  Merhaba arkadaşlar benimde aynı şey başıma geldi. 4 ekimde evime geldiler. İptal ettirdik. 28/12 de arayıp taksitiniz gecikti dediler. Bende hemen o gün E-Devlet'ten Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaptım evraklarıda bizzat kendim elden götürdüm. 9 ocakda noterden firmaya sözleşmenin iade edilmesi için ihtarname yolladım. Yine E-Devlet'ten CİMER'e şikayet başvurusunda bulundum. 22 şubatta Hakem Heyeti lehime karar verdi. Firmada 2 gün önce sözleşmenin aslını adresime kargo yaptı. Sıkıntılı bir süreçti ama bitti ben hiçbir hizmet almadığım ve iptalini istediğim sözleşmeyle ilgili çocuğumun hakkını bunlara yedirmem sizde hiçbir şekilde ödeme yapmayın ve hakkınızı arayın.

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon İnci 18 Şubat 14:16  

  Sonuç ne oldu kazandınız mı kurtuldunuz mu bize de akil verin ne yapalım avukata verdik bizde ama bize mesaj atıp duruyorlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular