22 Ekim 2015

Aras Kargo'nun Teslimat Komedisi!

Anlaşmalı olduğum sigorta şirketinden, evrakların evime teslim edilmesini istemiştim. Postayla değil Aras Kargo ile göndermişler. "Geldik bulamadık" yazılı takip numarasını da içeren bir kağıt buldum. Takip numarasını internette arattım, bir şey çıkmadı. Arayıp, geldiğinde arkadaşın neden aramadığını sordum, komşuya bırakabilirdi, öyle bir uygulamamız yok dediler.

İş yerime yönlendireyim istedim, onu biz yapamıyoruz dediler. Şubede tutun cumartesi gelip alayım dedim, datalar nedeniyle yapamıyoruz dediler. Tamam, kargo hala oradaysa ben gelip alayım dedim, burada dediler. Akşam gittim, bizde kargonuz yok dediler! Sanırım evraklar şirkete geri gitti, Aras'ı aramaya çekindiğimden bilemiyorum!

Nuri 42 Okunma

Cevaplar

  • Nuri 25 Ekim 2015

    Genel müdürlükten bir hanımefendi arayıp uygulamalarının aynen benim anlattığım gibi olduğunu belirtti. Şubeye kargo almaya gittiğimde kargom şubedeymiş, çalışan arkadaş bir yanlışlık yapmış. Bir şey çözülmüş değil konuyla ilgili.

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Ekim 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön