28 Ağustos 2013

Aras Kargo'nun Sunduğu Kalitesiz Hizmet!

Aydın'daki arkadaşıma Aras Kargo'nun Tarlabaşı şubesinden bir paket yolladım. 4 gün sonra posta bana iade olarak geri geldi. İade nedeni ise pakette yazmadığı için ilk önce Tarlabaşı şubesini aradım ve maalesef yeterli bilgi alamadım. Sonra müşteri hizmetlerini aradım. 4442552 nolu telefonu neredeyse 8 defa aradım. En sonunda telefona yanıt verdiler. Yanıt ise postanın yerine gittiği ancak alıcının evde olmaması dolayısıyla postanın alıcıya verilemediği idi.

Benim ve alıcının telefonları var ve adres doğru dedim. Neden aramadınız alıcıyı ya da beni diye sorduğum soruya cevap alamadım. 1 saat sonra size döneceğiz deyip kapattılar. Yaklaşık 4 saat oldu bekliyorum.Paramızla rezil olduk.

Cemil 33 Okunma

Cevaplar

  • Cemil 21 Eylül 2013

    Aras Kargo'dan aldığım cevaptan anladığım şu; kargonuz alıcıya gitti ama alıcı yerinde yoktu ve biz de 2 veya 3 gün Aydın'daki kargo şubemizde beklettik ve size geri gönderdik. Benim sorum ise şu; kargonun üzerinde hem benim hem de alıcının telefonları var. hadi bana ulaşamadınız, alıcıya da mı ulaşamadınız. Ve sadece bir kez mi aranıyor müşteriler. Ulaşılamadığında bir daha aramak akla gelmiyor mu? e posta gönderdik diyorlar. Ben sadece kargomu iade aldığımda bir e posta aldım. O da tarlabaşı şubesinden kargonuz Cemil Özer e iletildi diye yazan bir mesaj.

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Merhaba; Müşterimize irtibat numarasından ulaşılamamış olup, e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.Müşterimize sonuç hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön