Aras Kargo'nun Personeli Çok İlgisiz!

Figen S. |

Aras Kargo Silivri şubesinden gönderdiğim kargom Osmaniye'ye ulaşmış ancak gönderdiğim kişinin telefonu olmadığını belirtmeme ve kendi iletişim telefonumu vermeme rağmen, gönderiyi bilgi vermeden ve aramadan geri iade etmişler. Bir de benim kargo parasını tekrar ödememi bekliyorlar. İki şubede bilgilendirme zorunluluğu olmadığını söyleyip, buyurun şikayet edin dediler. Bana bilgi vermek yerine bizim ilgimiz yok deyip kestirip attılar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Figen S.
  25 Ekim
  22:23

  Aras kargonum bolge mudurluklerini, musteri temsilcilerini, genel merkezino defalarca aramama ragmen hic bir sekilde muhattap bulamadim, benim sorunumu cozmek yerine eger kargonuzu gelip almazsaniz ihma edilecek dediler . Kurumsalliktan tamamen uzak bir firma

 • Figen S.
  25 Ekim
  15:16

  Merhabalar,

  Bu konu ile ilgili olarak benden bilgi istenmiş,gerekli bilgileri vermeme ve defalarca genel merkezi,müşteri temsilcilerini,hatta her iki bölgeninde müdürlüklerini aramama rağmen kimse bana hiç bir şekilde geri dönüş yapmamıştır. Bir kere mail atıp bilgi istendi ve ben bu bilgiler için geri dönüş yaptım. Şu an kargom şubede bekliyor ve benden belirli bir süre içerisinde almaz isem depoya gönderileceğini belitiyorsunuz. Yani hem mağdur olup hem para ödemek zorunda bırakılıyorum. Acil olarak geri dönüş beklediğimi defalarca belirtmeme rağmen hiç bir şekilde muhattap bulamadım. Bu mudur gereken ilgi?

 • 24 Ekim
  17:48

  Merhaba;

  Müşterimize irtibat bilgilerinden ulaşılamamış olup e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir.

  Saygılarımızla.


  Aras Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  Tel: 444 25 52
  www.araskargo.com.tr