Aras Kargo'nun Manisa Soma Şubesinden Şikayetçiyim!

Celal Deniz M. |

Söz konusu şubeyi genelde online alışveriş yaptığım siteler kullandığı için kullanmak zorunda kalıyorum. Son birkaç aydır gelen ürünlerin kesinlikle ilk gün dağıtıma çıkmadığı bir şubedir. Böyle durumlarda şubeye giderek teslim almaya çalışmak da çözüm olamıyor bazen. Misal dükkanın içine ve kaldırıma paketler gelişigüzel yığılmış durumdadır her daim. Bu yığın arasından siz bulamazsanız paketiniz minimum 15 dakika içinde bulunur görevliler ilgilenirse.

Her biri aşırı gergin (kendi aralarında ve müşteriyle) tavırlarla sanki zorla orada çalışıyor gibiler. Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirsek de kaç haftadır çözüm olmadı.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal Deniz M.
  03 Ocak
  10:06

  "Sn. MAVİŞ,

  Şikayet sitesine iletmiş olduğunuz yazılı bildirime istinaden, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda bilgi işlem sistemlerimizden yapılan kontrollerde herhangi bir kargo bilgisine ulaşamadığımızı bilmenizi ister, konuyla ilgili daha detaylı bilgi (irsaliye numarası, gönderici ve alıcı adı, çıkış ve varış merkezi, tarih gibi) verebildiğiniz takdirde gerekli araştırmaların yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini bildirir, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla "

  diye bir mail aldım...
  Sorunu anlamamışlar tam olarak... Sorun şuanda gelmekte olan kargo değil direkt olarak şubeniz... Benim bir adet kargomdan bahsetmiyorum. Daha önce ismime gelen kargolar var. Bir iki gün içinde yine olacak... Önlem alınmasını istiyorum sadece...

 • 02 Ocak
  16:47

  Merhaba;
  Konu hakkında müşterimizden e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52