10 Mayıs 2016

Aras Kargo'nun Bitmeyen Vukuatları!

Firmam adına kurumsal anlaşma yaptığım Aras Kargo'nun çalışmaya başladığımızdan beri vukuatları bitmedi. Son derece sistemsiz, dikkatsiz ve çözümsüzler. Yapmış olduğum gönderilerde kolilerin üzerine kargo ücreti alıcıdan yazılmasına rağmen defalarca ücreti bize yansıttılar. Ödemeli kargolarda kargoyu normal gönderi olarak çıkarıp ben uyardığımda tahsilatını yaptılar ve banka işlem ücreti kesiyor diye işlem ücretinin 3 katını benden kesip bana ödemeyi yapmadılar!

Yine ödemesi kapıda kredi kartı kargoda ve kargo ücretinin bize ait olmasına rağmen hem müşteriden kargo ücretini talep ettiler hem de tahsilatı kredi kartı değil nakit yapmaya çalıştılar. Ben müşterimi kaybedip mağduriyetimi bildirince tekrar kargoyu yönlendirip yine nakit tahsilat yapmaya çalıştılar. Kaybettikleri kargoyu ödememek için 3 ay beni uğraştırdılar. Daha say say bitmez!

Merve 49 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön