24 Ağustos 2016

Aras Kargo,Kargo Teslim Edilmemesi.

Aras Kargo madenler şubesinden 24-08-2016 günü 14:00'de aradılar 619**** nolu kargoyu adrese gelmiş yokmuşum diye gelin alın diyorlar. Benim iş yerim Çekmeköy çavuşbaşı merkezde ve cadde üzerinde sabah: 8:30 akşam:17:30 gibi kapanır maalesef böyle bir kötü çalışan firmanın müşteri hizmetlerini de aradım aynı gün içinde bir sonuç alamadım ve genel merkezini de aradım şikayet için telefonları açılmıyor.
Kargoyu almayacağım geri gitsin ama bu saygısızlar gerekli şikayetim hakkında yardımcı olmanızı önemle rica ediyorum. Şimdi sizi aradığımda şikayet hattı çalıyor açan yok.

Yasemin 117 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 27 Ağustos 2016

    Halen Aras Kargodan Bugüne kadar her hangi bir dönüş yapılmamıştır. Komik ama bu gün yeni bir mesaj geldi Adresinizde size ulaşılamamıştır teslimat için Okyanus Şubesini araya bilirsiniz diyorlar ama şube Telefonu hiç açılmadığı gibi meşgul diyip otomatik kapatıyor. Yok böyle bir çalışma şekli çok yazık, teknolojik çağda bunları yaşamamız.

  • Yasemin 25 Ağustos 2016

    Bu konuda bilgi verilmesi demek sorunumun çözüldüğü anlamına gelmemektedir. Benim bilgiye değil kargo teslimatının ya da yetkili bir kişinin arayarak sorunun çözülmesi hakkında ne yapılacağı hakkında yardımcı olmasıdır. Halen ne arayan ne de sorun çözen biri olmadı çalışma ve iletişim firmanızda hiç yok maalesef

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön