26 Şubat 2015

Teslimat Anında Ürünün Kontrol Edilmesini Beklenmeden Giden Aras Kargo Çalışanı.

Bundan birkaç gün önce GittiGidiyor sitesinden satıcı PET ihtiyaç Petshop'dan Moderna Trendy Cat Desenli Kapalı Kedi Tuvaleti aldım. Ürün Aras Kargo tarafından adresime ulaştırıldı. Tam ürünü açarken ürünün kontrolünü bile beklemeden giden görevli ve maalesef hasarlı kullanılmaz bir halde çıkan ürünle karşı karşıya kaldım.

Hemen ürünü aldığım satıcıyı aradım onlar kesinlikle ürünün sağlam olduğunu kargoda bu şekilde çok olay olduğunu bunu Aras Kargo'ya iletmemi istedi bende hemen Aras kargoya canlı destekten ulaştım. Bu konuyla ilgileneceklerini ve adresimi teyit ederek bana gün içinde ulaşılacağını bildirdi. Fakat bana ne ulaşan oldu ne de arayan. Bu arada süre geçti ve zararım karşılanmadı.

Tc 429 Okunma

Cevaplar

  • Tc08 Mart 2015

    Maalesef bana Aras Kargo dan hala ulaşan hiç kimse olmadı. Aras Kargonun hatası bana kesildi. Aras Kargo gibi bir firmaya yakışmayacak dikkatsizlikler!

  • Aras Kargo Temsilcisi26 Şubat 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön