09 Eylül 2013 #2000523

Kargom Aras Kargo Rasathane Şubesi Tarafından Bana Ulaştırılmadı!

29 ağustosta İzmir'den Samsun Rasathane şubesine adıma kargo gönderildi. Ama bir türlü bana ulaşmadı. Göndericiyi aradım kargoyu takip ettirdim verdiğim adrese 5 defa gelmişler ihbarnameyi göremedim ve cep telefonu numaram olduğu halde aranmadım. şubeyi aradım kargonuzu şubeden alabilirsiniz dediler. gittim ilk cümleleri bizi aradınız mı on dakika önce konuştum gelip alabilirsiniz dediniz dedim. tamam o zaman kargonuzu verelim dediler bu seferde kargoyu bulamadılar.


Bana kargonuzu yarın adresinize teslim edelim dendi tamam dedim. Ertesi gün kargo gelmedi şubeyi aradım kargonuzu almadığınız için geri iade ettik dediler. Kargoda ayın 5 ine yetişecek fatura vardı alamadım. Halen kargo elime geçmedi.

Mehmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Eylül 2013

    ben derdimi müşteri hizmetlerine anlatıyorum şubeniz beni yanlış yönlendirdi diyorum ''yine de şunu ifade kargonuz geri iade edildi iade ücreti ödemeniz gerekli diyor''. ben kargomu almaya gittim şubeniz beni yanlış yönlendirdi diyorum yine üzgünüz yapacak bir şey yok bu ücreti ödemeniz gerekli diyorlar. yani ortada sonuç yok beni bir arayan bi rdaha aramıyor. birde bana kargonuz iade edildi dendiğinde benim itiraz etmem lazımmış onu da müşteri hizmetlerinden öğrendim ne işe yarayacaksa o kadar itiraz ettim bir işe yaradı ya.

  • Mehmet10 Eylül 2013

    kargonun bana cevabı ''İlgili kargonuzun tarafınıza adresinizde ve iletişim bilgilerinizden ulaşılamaması nedeni ile iadesi gerçekleşmiş olup göndericinize teslimatı sağlanmıştır''birincisi kargoyu bana teslim etmeniz lazım göndericiye değil. ikincisi bana kargonuzu gelip alın diye telefon açılmadı. ayrıca şubenin beni yanlış yönlendirmesini niçin dikkate almıyorsunuz. sadece kargonuz geri iade edildi deyip duruyorsunuz. ehli insaf allah sorsun insanları mağdur ediyorsunuz sonra ulusal şirketiz diyip reklam yapıyorsunuz

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Eylül 2013

    Merhaba, Mehmet Bey ile görüşülerek ara bilgilendirme de bulunulmuştur. konu ilgili birimlerimizce sorgulanmakta olup, müşterimize gün içerisinde yazılı&sözlü sonuç bilgilendirmesi yapılacaktır. Saygılarımızla, Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü www.araskargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön