Aras Kargo'nun Yalan Beyanı

Elif Elif1 gün önce

Trendyol'dan siparişim maalesef ki maalesef Aras Kargo ile gönderimi sağlanıyordu. Tabii ki her zaman ki gibi Aras Kargo yine şaşırtmadı problem yarattı. Malum virüs sebebi ile küçük Bebeğim olduğu için evden çıkmıyoruz Aras Kargo kuryesi 25 martta Eve geldiğini fakat bizim evde olmadığımız iddiası ile kargoyu şubeye geri götürmüş. Hadi diyelim evde değiliz kapıda güvenlik var ki evdeydik ailecek. 

Begonya şubesi E*** bey ile görüştüğümde kargoyu gelip şubeden almamız gerektiğini çünkü dağıtıma çıkmayacağını söyledi. 

Aras Kargo her zaman ki gibi problem yaratıp üstüne bir de çözüm bulmuyorlar. Bütün kargo firmalarını kullanıyorum hiçbiri Aras Kargo gibi mağdur edici değil. Aras Kargo'yu kullanmak zorunda olanlara Allah yardım etsin.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Gülnur 1 gün önce  

    Hiç şaşırmadım, günlerce evde bekliyorsunuzi kurye geldiğine dair kağıt bile bırakmıyor, sonra "evde yoktunuz" cevabını alıyoruz. Bildiğimiz Aras Kargo...

    • 1Destekçi
  • profile-icon Selma 1 gün önce  

    Onu yapıyorlar cumartesi çalışıyordum geldik kimse yoktu diyor bir de 5 kadar kaldım düşün dolanıyor lar biz gittik kimse yok diye söylüyorlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler