28 Aralık 2013

Aras Kargo'nun Ya Tutarsa Masalı!

Kargom dağıtım firmasında yazdıktan sonra evde beklemeye başladım. İki gündür evde kargomu bekliyorum. Nerede diye bir daha baktığımda "teslimata gidildi, müşteri talebi ile şubeden alınacak" diye ibareyle karşılaştım. gerekli şikayetleri yaptıktan sonra bir not daha düşüldü
"teslimata gidildi, müşteri talebi ile şubeden alınacak" yine şaşırtmadı.


Şikayet formlarından sonra bunca saat geçtikten sonra hala çözüm alamadık. Ya biz gözümüzde Aras Kargo'yu fazla büyüttük ya da Aras Kargo şubelerini çok yanlış kişilere emanet etmiş.


Eğer kargoma ulaşabilirsem bir daha bu firmayla çalışmayacağım. Ben öğrenciyim zamanla yarışıyorum. Muhtemelen elde telefon yarın da beklemeye devam edeceğiz.

Atilay 185 Okunma

Cevaplar

  • Atilay31 Aralık 2013

    şikayetlerimden sonra cuma akşam saat 20:00 de kargom bana ulaştırılmıştır. kuryeye sorduğumda daha ilk gelişim dedi ve sistemden o not düşülüyor dedi. telefonuma aras kargodan kargonuz şu gun şu saatte ulaştırılmıştır mesajında da yazan saat yanlıştı. Şubeyle merkez arasında bi sıkıntı var muhtemelen. Yine de bu firmaya karşı güvenim sarsılmıştır.

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Aralık 2013

    Merhaba, Kargo bilgilerine ulaşılamamış olup, e-posta yolu ile müşterimizden detaylı bilgi talep edilmiştir. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön