07 Aralık
Yorum Yap
#11263360

Aras Kargo'nun Ürünleri Teslim Etmemesi!

Aras Kargo Karlıdağ şubesi artık kargolarımı tarafıma teslim etsin! Etmeden geri göndermesin. Allah aşkına ne biçim bir firma bu ya arıyorum açan yok. o ürünlere para verdik bu ne saygısızlık. bizim sayemizde para kazanıp bu saygısızlığı yapanlar hak değildir bu bilesiniz. Yetkililerin ilgileneceği yok. gerekli yerlere şikayette bulunuldu. umarım düzelirsiniz.

Tuğba 993 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba08 Aralık

    Hepsiburada. Comdan almış olduğum ürünümü Aras Kargo Karlıdağ şubesi şubesinde bekletip tarafıma bilgi ve teslimat yapmadan Hepsiburada'ya iade göndermiştir bilgim ve onayım yoktur. Aras Kargo'nun bu şekilde bilgim iznim olmadan ürünümü bekletip geri göndermesi ve bu olayı 3 kez daha yapmasından dolayı yasal işlem başlatılacaktır

  • Tuğba07 Aralık

    Yine bir kargom daha adresime getirilmeden iade gönderilmiş bu nasıl bir iş anlayışı! Yeter artık bir de utanmadan adreste yok diye iade gönderiliyor yetkililer artık ya çözüm bulsun ya da gerekli her kuruma şikayette bulunulacaktır!

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Aralık

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler