22 Ocak 2014 #2248945

Aras Kargo'nun Teslimat Bilgisizliği Ve Davranış Bozukluğu!

Aras Kargo'dan bu sabah itibariyle teslimata çıktığı söylenen ( bu akış mail de atıldı bana) paketim, 8 saatteki 40 telefon ve inanılmaz sınır bozucu diyaloglar, masallardan sonra, 5 dakika mesafede ve adresim doğru yazılı olmasına rağmen, tekrar başka şubeye gönderildi.


Bütün günkü işleri iptal ederek geleceklerini çok net belirttikleri için onları beklemem rağmen, kendi aralarındaki anlaşmazlık ve içlerindeki bilgisizliğin faturasını bana kestiler. Muameleleri ayrıca sınır bozucu idi. Defalarca birbirlerine topu atıp sonra da beni hatalı çıkarmaya çalıştılar.


Acıbadem ve Hasanpaşa şubeleri paketi sürekli birbirine yollamaya üşenmiyor ama bana getirmiyor. Bravo!

Buket 30 Okunma

Cevaplar

  • Buket24 Ocak 2014

    Buraya bilgilendirme yapılmıştır yazan ARAS KARGO için: Aynı durumdaki diğer firmanın telefon ve maille , hatasını kabul edip telafi etmeye çalışmasından sonra anlıyorum ki ARAS Kargonun öğrenmesi gereken çok şey var. HİÇBİR BİLGİLENDİRME OLMAMIŞTIR!! ŞİKAYETÇİ OLDUĞUM ŞUBELERLE İLGİLİ NE YAPILACAĞINA DAİR BİR GERİ DÖNÜŞ ALMAMIŞ,ÖZÜR DİLENMEMİŞ, PAKETİMİ GEÇ ALMIŞ, PERSONELİN YETERSİZLİĞİ VE KABALIĞI; GENEL MD.LÜĞÜN İLGİSİZLİĞİ İLE KALMIŞ DURUMDAYIM.

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Ocak 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, çözüm ekibimiz tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön