30 Ağustos 2013 #1985732

Aras Kargo'nun Sorumsuzluğu Yüzünden Sınava Başvuramadım!

Bir sınav başvurusunun son gününden bir önceki gün, Aras Kargoya güvenerek başvuru belgelerini kargo yoluyla göndermeyi seçtim. Görevliye bu şehir içi teslimatın ertesi gün ulaşıp ulaşamayacağını sorduğumda bana kesinlikle ulaşacağını söyledi. Ancak değil ertesi gün üzerinden iki gün geçmesine rağmen kargo ulaşmadı, zaten son günü geçtiği için artık başvurumun bir hükmü yok. Bir yılda bir yapılan sınava Aras Kargo yüzünden başvuramadım.


Müşteri Hizmetlerini aradığımda transfer merkezinde bir hata olduğu o yüzden ulaşmadığı söylendi. Bu kadar basit işte. Önem taşır sloganı tamamen safsatadan ibaret. Elimden gelen bütün hukuk yollarına gideceğim.

Sedat 22 Okunma

Cevaplar

  • Sedat18 Eylül 2013

    hala hiçbir şey yapılmadı.

  • Sedat02 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili hiçbir şey yapılmadı. Sadece ilgileneceğiz diye bir mail attılar o kadar. Yargı yolunda aynı umursamazlığı gösterecekler mi çok merak ediyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Merhaba, müşterimize ara bilgilendirme yapılmış, konu ilgili birimlerimizce sorgulanmaktadır. öncelik verilerek neticelendirilecek ve müşterimize yazılı&sözlü bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü www.araskargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön