18 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10456551

Aras Kargo'nun Genel Müdürlüğüne Bile Ulaşılamıyor

Perşembe sabahı arızalı ürünümü anlaşmalı firma olduğu için mecburiyetten Aras ile göndermek zorunda kaldım. Takip kodu almayı unuttum. Bugün Kars/Çarşı Şubesi'ni aradım ve aynı önceki aramalarım gibi direkt meşgule atıyor ve telefon kapanıyor. Ardından müşteri hizmetlerini aradım fakat o da direkt meşgule atıyor. Genel Müdürlüğü arıyorum onda da kimse açmıyor.
1 - Kurye çağırıp 4 gün sonra alabilmem.
2 - Kargomun resmen kilometrelerce uzak başka ilçeye gönderilmesi.
3 - Bu hadise. Yani telefonlar mı bozuldu? Genel müdürlükte herkes mesaiyi 1.5 saat erken mi terk etti? Yoksa iflas etti de haberimiz mi yok? Yani gerçekten nasıl her firmayla anlaşmalı hale gelip ele geçirdiniz anlayamıyorum. Halbuki sadece kargo kodu alacaktım. Benden size taze bir fikir. Sisteminizde kayıtlı olan müşterilerin girip alım, gönderimlerini takip edeceği bir website ve database yapmanız çok zor bir şey olamaz. Deneyin.

Burak Burak 137 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2018

    Duygu hanım yardımcı oldu, teşekkür ediyorum. Fakat telefonlar açılsa ve direkt meşgula atılmasam daha iyi olurdu. Önümüzdeki günlerde de bol bol aramak zorunda kalacağım çünkü, özellikle Kars/Merkez şubenizi (eğer açarlarsa tabii).

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Mayıs 2018

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler