17 Mart
#11725546

Aras Kargomu Teslim Etmiyor!

Aras Kargo Çamlıca Şube iki farklı göndericiden gelen kargolarımı üç gündür teslim etmiyor. Üç gündür evde olmama rağmen hiçbir not bırakılmadan, telefonla aranmadan ‘alıcı kargoyu kabul etmiyor’ gerekçesi ile kargolarımı iadeye gönderdiklerini bu sabah internetten öğreniyorum ve hafta sonu olması sebebiyle şubede ya da çağrı merkezlerinde bir muhatap dahi bulamıyorum. Eğer ücretini ödediğim kargolarımdan biri bile iade giderse Tüketici Hakları'na anında şikayette bulunacağım.

Esra Esra 391 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Aras Kargo Temsilcisi18 Mart

  Merhaba,                                       Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz.   Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Esra18 Mart

  Verilen otomatik yanıtlar sonrasında hiçbir çalışma ve tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmadan kargolarım bilgim dışında ve adresime hiç ulaştırılmadan iade işlemine tabi tutuldu. Aras Kargo’nun firma olarak ne kadar ciddiyetsiz ve denetimsiz çalıştığını bir kez daha görmüş olduk.

 • Esra17 Mart

  Umarım öyle olur.

 • Aras Kargo Temsilcisi17 Mart

  Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları