Aras Kargo'da Ürünümün Geç Kalması Ve Kuryenin Kargoyu Kata Çıkarmaması

Selahattin Selahattin1 hafta önce

Gönderim dağıtıcı tarafından kata çıkarılmadı. Beni telefonla arayarak sitenin önüne gelmemi istedi. Ben de kronik hasta olduğumu bu yüzden dışarı çıkamayacağını söyledim. Kurye de bana kata çıkarmıyoruz genel müdürlüğün böyle bir genelgesi var dedi. Ya sitenin önüne inin kargoyu Aliyada ben kata çıkarmam dedi.

 Kargoyu teslim etmeden gitti. Kargo ayın20 de verildi. Ancak kargo hareketlerine bakarsanız teslim etmeme sevenlerini görürsünüz. 48 saatte teslim edilmesi gereken kargo 6 gününde getirildi ve bu olaylar yaşandı. Diğer kargolar kata çıkarıyor sizin gerçekten kata çıkarmama durumu var mı?  

Varsa en azından bundan sonraki süreçte kargo firması seçerken göz önüne alalım. Sizler de kata kargo çıkarmadığı çalıştığınız firma ve son kullanıcıları bu konuda uyarırsanız sevinirim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Selahattin 1 hafta önce

Bugün beni Aras Kargo'dan aradılar sitede oturduğum için kata cikarmiyorlarmis. Evert sitede oturuyorsanız kargoyu almak için sitenin önüne inmeniz gerekiyor. Ben artık Aras Kargo ile çalışan firma ile alışveriş yapmıyorum

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler