03 Ağustos 2017

Aras Kargo'da Ürünlerimiz Alındı!

İnternet üzerinden bebek ürünleri satışı yapan bir firmayız. Fake isim, adres ve hesaplarla kapıda ödeme 2.014,00 TL tutarında yaklaşık 60-70 adet bebek takımı ve malzemeleri siparişi veren şahıslar tarafından ürünlerimiz alındı! Kargo önce alıcı şube olan Aras Kargo Kars merkez şubesine. Sonra orada günlerce bekledikten sonra (hesapta) müşteri talebi üzerine bilgimiz dışında Kars kurumsal şubeye yönlendirilmiştir. Tabi bu süreçte kargo aktarım merkezi olan Erzurum aktarmaya tekrar gidip gelmiştir. Tahsilatlı kargo olduğu için sözde müşteri tarafından hiçbir ödeme yapılmadı ve kargo iadesi yaklaşık 10-12 gün sonra firmamıza geri geldi. Kargo gönderimi sırasında 35 kg ağırlığında olan gönderi kolimiz yaklaşık 8-10 kg olarak bize geri iade edilmiştir. Ürünlerimizin kargo sürecinde alındığı çok net. 1.700 TL zararımız mevcut. Aras Kargo'dan şikayetçiyiz.

Ali 215 Okunma

Cevaplar

  • Ali09 Ağustos 2017

    Halen konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı ve mağduriyetimizi gidermeye yönelik hiçbir adım atılmadı. Ortada çalınan ürünler var. Ve bu ürünleri Aras Kargo Kars Merkez şubesi çalışanı çaldı. Çözüm bulma gayretinde olmadığınız için yasal yollarla hakkımızı aramak durumunda kalacağız.

  • Aras Kargo Temsilcisi03 Ağustos 2017

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön