02 Kasım 2016 #6838335

Aras Kargo'da Personel Saygısızlığı!

Aras Kargo Çamlık şubesinden evden kargo teslimi için 549781** numaralı telefonla görüştüm. 31.10.2016 saat 14:45'te teslim alınması için şirketim adına adres bilgileri bıraktım. 4'te alacaklarını söylediler. Kreşten gelecek kızım olmasına rağmen bekledim. Çok geç geldiler. Adres teyidi için evde yardımcım beni aramak istemiş, bekleyemem diyerek gitmiş.


01.11.2016 tarihinde tekrar arayıp nazik dille tekrar gelmelerinin mümkün olup olmadığını sordum. Alabileceklerini söylediler. Saat 14:00 'de gelebileceklerini söylediler 16:30 'da aradım 18:00 'de geleceklerini söylediler. Bekledim. Tam kızımın kreşten geldiği saatte geldiler. 2 dk beklemesini istedim kızımı almak için. 2 kat aşağıdan ' bekleyemem, kime şikayet edersen et'' dediler bana. Bundan ziyade iki kat aşağıya inip apartmanda bana bağırmaya, istediğin yere şikayet etmeye demeye başladı. Kargomun boyutundan dolayı alamam böyle demeler Vs. Vs.

Nazan 147 Okunma

Cevaplar

  • Nazan04 Kasım 2016

    Denizli Aras Kargo çamlık şubei çalışanı çalışanınız mustafa gümüş isimli kişi kargo teslimi esnasında saygızılık yapmış olup, eşyalarımı ayağıyla teperek aşağıya indirmiştir. Çocuğumu servis aşağıya bıraktığı içim 2 dk beklemesini rica etmeme rağmen aldığım cevap banane istediğiniz yere şikayet edin sizin keyfinizi bekleyemem diyerek yüksek sesle apartmanda sesini yükseltmiştir. Aşağıya inmeye devam ederken bile hala genel müdürlüğe şikayet edin şubeye etmeniz olmaz diye dalga geçmiştir. İşinden memnun olmadığı her halinden belli. Acil olarak dönüş yapılmasını istiyorum. Yoksa kurum anlaşmasını ve anlaşmalı firmayı değiştirmeye kadar uzatacağım. Çünkü kargo teslim alınması için gidilen adres Denizli'nin çok çok iyi biline bir inşaat firmanın sahibinin eşidir. Kişinin kim olduğu değil öenmli olan yapılan saygızlıklık terbiyesizlik. Acil dönüş yapılmasını istiyoruz.

  • Nazan03 Kasım 2016

    Dün şikayetini ilettim dönüş yapılmadı. Bugün yine yazdım ve telefon ile aradım müşterinize dönüş yapmanızı istiyorum. İsim

  • Aras Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön