31 Ekim 2016 #6805087

Aras Kargo'da Hizmet Kalitesizliği

İki gün içinde teslim edileceği söylenen gönderi, onlarca şikayet kaydı sonrasında 8. gün ancak teslim edilmiştir. Takip sisteminde bilgi verilmemesine rağmen, gönderen şubede hatalı adres kaydı yapılması nedeniyle paket askıda kalmış ve taraflar konu hakkında bilgilendirilmemiştir. Bir ay sonra tekrar aynı firma kullanılmak zorunda kalınıp, 5.güne girildiği halde paket teslim edilmemiş olup, şube telefonlara kat'iyen yanıt vermemektedir.


Web üzerinden canlı destek aracılığı ile şikayet bildirimi yapılmasına ve en kısa zaman da sorunun çözüleceği vaat edilmesine rağmen durumda herhangi bir değişiklik yaşanmamıştır. Sistem arızası bahanesiyle yeni bir hamle yapılmasının önü de kesilmektedir.

Cilem 378 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön