13 Şubat 2014 #2291768

Aras Kargo'da Her Şey Sorun!

Aras Kargo Rize merkez şubesi ile bu üçüncü sorunum, ilkinde kargom yanlış şubeye gönderilmiş ve kargomu teslim almadığım halde teslim edildi kaydı oluşturulmuş. Aynı kargom firmadan yanlış gelince iade edildi fakat kargo iadesini yanlış yaptıkları için tekrar tekrar iade oluşmuş oldu.


En son kargomda da adresime teslim olması gerektiği halde hiçbir bilgilendirme arama yapılmadan zaman aşımına uğradığı için kargo firmaya geri gitti.


Bu konu üzerine genel müdürlükleriyle 4 kez şikayet talebinde bulunduğum halde hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmadı artık kasten yaptıklarını düşünüyorum çalışanları insanın yüzüne bile bakmıyor sadece ben değil bütün arkadaşlarım aynı sorunu yaşıyorlar!

Ayşe 26 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe13 Şubat 2014

    Az önce dönüş yapıldı umarım tekrar aynı sorunlar yaşanmaz aldığım firmanın ürünlerini seviyorum o da kargonuzla anlaşmalı lütfen mecburiyetten dolayı katlanmak zorundaymışız gibi bir imaj sergilenmesin.Çalışanlar da biz eve gittik iki kere kimse yoktu gibi bir savunma yapmışlar.Söz uçar yazı kalır bir tane not kağıdı bırakılsaydı bunların hiçbiri sorun olmazdı.Yapılan işler gayri ihtiyari yapılıyor .Biz çalışan insanlarız ciddi anlamda sorunumuz olmasa inanın bunlarla uğraşmak bile istemeyiz çalışanlarınızın daha disiplinli eğitimden geçmesi gerektiğini düşünüyorum .

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Şubat 2014

    Merhaba; Konu kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmış olup, müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön