22 Haziran
Yorum Yap
#10586941

Aras Kargo'da Gelmeyen Kargo!

19 haziran'da gönderilen kargom hala gelmedi. Dün aradık adresi bulamadıklarını söylediler. Bugün aradık gönderici tarafından doğru adres girilmesine rağmen; gönderici şubeyle de görüşüldü doğru adres yazıyor fakat, müşteri hizmetleri benimle hiç alakası olmayan bir adres göründüğünü söylüyor. Defalarca aradım İstanbul zümrüt şubesinde sabahtan beri telefonu açan yok. Müşteri hizmetleri gönderici şube sadece adres değişikliği yapabilir diyor. Gönderici şubeyle görüştük bizde adres doğru görünüyor onlar yanlış girmişler biz bir şey yapamayız onlar düzeltecek diyor. Kargom şu anda nerede bilmiyorum, üstelik bozulacak şeyler var içinde hala gelmedi ve bir çözümde söylemiyorlar müşteri hizmetleri sabahtan beri biz bir şey yapamayız diyor.

Sonay 158 Okunma

Cevaplar

 • Aras Kargo Temsilcisi25 Haziran

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Sonay23 Haziran

  Tarafımıza dönüş yapılmamakla birlikte, dün defalarca aramamız sonucu, kapalı bantlı kolinin içini nasıl görüyorlarsa (artık taşırken patlattılarmı, yırttılarmı) içindeki ürünler bozulmuş, yenilecek hali kalmamış o yüzden koliyi getirmeye gerek duymadıklarını ilettiler,1. Bir koli kayısı boşa gitmiş oldu,2. Verilen kargo ücreti boşa gitmiş oldu3. O kadar emek boşa gitmiş oldu. Ne kadar özenli ürün taşıyorsunuz ve kendi kendinize karar veriyorsunuz, bir de utanmadan olanları söylemeyip adres yanlış deyip oyalıyorsunuz, bilgisayar başından şikayete şablon yapıştırmakla ne kadar ilgili olduğunuz anlaşılıyor.

 • Aras Kargo Temsilcisi23 Haziran

  Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Aras Kargo Temsilcisi22 Haziran

  Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler