06 Mayıs 2013 #1780354

Aras Kargo Yüksek Ücret ve Personelin Seçimine Göre Kargo Servisi Seçimi!

GG üzerinden satışını yaptığım ürünümü göndermek istediğimi ürünümün elektronik ürün olduğundan dolayı günaydın kargo ile yollamamın daha iyi ve güvenli olacağını belirttiler. Fakat bana çıkardıkları ücret gittidigiyorun anlaştığı fiyatın yaklaşık 4 katı çıktı. Ben özellikle bu kadar nasıl yüksek olur dememe rağmen zaten normal yollasanız 8-9 TL tutacak demeleri ile kafam allak bullak oldu.


Çünkü aklımda 5-6 TL gibi bir rakam vardı. Mecburen ücretini ödedim ve eve döndüm. Fakat fiyatları öğrendiğimde şok oldum. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve durumun nasıl geliştiğini beyan ettim. Bana ücret iadesi yapılacağını ve kargomun zaten uçak kargo ile gönderildiğini söylediler. Daha bekliyoruz.

Murat 24 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2013

    merhaba, konu hususunda müşterimiz ile görüşülerek bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52.

  • Murat06 Mayıs 2013

    Beni az önce arayan acente yetkilisi gittigidiyor fiyatından gönderi yapabilmem için gittigidiyor bayiliğimin! olması gerektiğini aktardı. Halbuki sadece ve sadece satış kodunu kargo görevlisine aktardığımda sitede yazılı fiyattan gönderilmesi gerekiyordu. tutarın 11 lira gibi bir rakam olduğunu kalan 6 lira gibi az bir rakamıda buraya gelip alabileceğimi aktardı. Acente yetkilisi bile konuya hakim değil!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön