14 Ekim 2016 #6690586

Aras Kargo Yüksek Kargo Bedeli İçin Uydurma Ağırlık

Ankara'dan Şaşmaz şubesine gidilerek elden alıcı ödemeli olarak teslim edilen, İstanbul Eskoop şubesinden Heskop'ta bulunan adresime teslim edilen 80,25 TL kargo bedeli ile taşıdıkları kolide 2 tane yazıcı var nokta vuruşlu olan modellerden en fazla 5 kg olabilir 1 tanesi. Faturada 25 kg üzerinden fiyat kesilmiş. 80 TL ile 100 - 150 kg ağırlığında makineleri kargo ile Türkiye'nin her yerine gönderebiliyoruz. Aras Kargo gerçekten haksız kazanç sağlayan bir tavır ile kimden ne koparırım hesabı yaparak ne kadar güvenilmez olduğunu ispatlamıştır.

Melda 133 Okunma

Cevaplar

  • Melda14 Ekim 2016

    Aras Kargo asla çözüm ortağı ve işbirlikçi olamaz. Bireysel gönderilerde normal fiyatlandırma yapılmış liste fiyatı üzerinden. Nasıl bir liste deritopu 10 kg ağırlığında koli için 80,25 TL ödeme alınmasını sağlayabilir. 1 yıldır işletmeme Aras Kargo firmasını davet ediyorum anlaşmalı gönderi yapmak için iyi ki tenezzül edip gelmemişler. Bir toplu iğne bile gönderilmez sizinle.

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön